Kayıt Ol

Oyun Haberi - 02/04/2021

Steel Rats 32 TL Yerine Kısa Süreliğine Ücretsiz! Steam ve Epic Games Ücretsiz Oyun Sürprizi Yaptı

Steel Rats, Steam ve Epic Games ücretsiz oyun listesine kısa süreliğine yerini aldı. Steel Rats isimli oyunun 4 Nisan tarihine kadar steam store üzerinde ücretsiz olarak hesabınıza ekleyebilir ve indirebilirsiniz. Satış fiyatı 32 TL olan ve 2.5D yapıya sahip oyunun içeriğinde motorlu gangster hikayesi yer almaktadır.

Steam tarafından oluşturulan yeni bir ücretsiz oyun kampanyası arasında yerini alan popüler oyunlardan birisidir. Kampanya oyun severlere ve kütüphanenin dikkat çeken listeleri arasında yer alması sağlandı. 2018 yılında projelendirilen ve yayın hayatına geçen oyun, kısa süreliğine Steel Rats ücretsiz indirme seçeneği ile sahip olunabilir.

Motosiklet tutkunları ve günlük yaşantılarında ki heyecanı oyuna taşımak isteyen oyuncuların tercihi olan oyun kısa süre ücretsiz. Motorlu gangster ve çetelerin konusunu hikaye edinen oyunda çeşitli görevlerin yanı sıra ufak görevler bulunmaktadır. Böylece kendinizi geliştirebilir, karakterinizi güçlendirebilir ve çeşitli oyun içinde bulunan ekipmanlara sahip olabilirsiniz.

2.5D yapısına sahip oyunda canavarlara ve rakiplere karşı savaşarak büyük bir rekabetçi moda başlayabilirsiniz. Oyunun sahip olduğu bilim kurgu yönleri ve etmenleri sayesinde sıkılmadan çeşitli aktiviteleri ise kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

steel-rats-ucretsiz-indir

Steel Rats Sadece Kendine Güvenenlerin Oynayabileceği Oyun Oldu

Epic Games ve Steam üzerinde kısa süreliğine ücretsiz olan oyunun genel kitlesi becerileri yüksek olan oyunculardan oluşacaktır. Birçok oyuncu ve merak duyanların ilk başta zorlanacağı kurguların içerisinde başlangıcınız olacaktır. Biraz role play ve dikkat ile oyunun gidişatını kolaylıkla kontrol edebilirsiniz.

Kendine güvenen bütün oyuncuların ilgi odağı olacak Steel Rats sistem gereksinimleri arasında ise çok üzücü olmamaktadır. Şayet orta seviye bilgisayar ile oynanması mümkün ve çoğu popüler işletim sistemlerinde desteklenmektedir.

Steel Rats Sistem Gereksinimleri

Sistem gereksinimleri yönünden fazla yormayan ve orta seviye bilgisayar ile rahatlıkla oynanması sağlanan Steel Rats’ın sistem istekleri nelerdir? En düşük sistem gereksinimleri ise şu şekildedir;

İşlemci: Intel Core 2 Duo

Ram: 4 GB

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GT630

İşletim Sistemi: Windows, Linux ve macOS X

steam-ve-epic-games-ucretsiz-oyun-surprizi-yapti-steel-rats-ucretsiz

Steel Rats Ücretsiz İndir

Steel Rats ücretsiz indirme yapmak için öncelikle Steam hesabınıza girmelisiniz. Ardından ücretsiz indirme kelimesine verdiğimiz bağlantıya tıklayarak Steel Rats’ın Steam üzerinde ki listeleme alanına gidiniz. Hesaba ekle diyerek ücretsiz şekilde elde edebilirsiniz. Sonrasında indirmek için geriye kalan butona tıklama ve beklemektir.

NOT: Steam ve Epic Games üzerinde 4 Nisan tarihine kadar ücretsiz elde edebilirsiniz. Tarihin bitmesi ardından tekrardan 32 TL üzerinden ücretlendirmeye girecektir.