Kayıt Ol
section-icon

Forum

Oyuncuların yer aldığı forumumuzda sizleri görmek ne güzel! Hemen aklına takılan veya fikir almak istediğin konuları paylaşmaya başla.

Welcome To

Şampiyonluk Ligi’nde Final: fastPay Widcats ve 1907 Fenerbahçe Espor

Forumlar Oyun Haberleri E-spor Şampiyonluk Ligi’nde Final: fastPay Widcats ve 1907 Fenerbahçe Espor

  • Bu konu boş.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
  • Yazar
    Yazılar
  • Şampiyonluk ligi sürecinde finale adını taşımayı başaran iki takım oldu. 1907 Fenerbahçe Espor ve fastPay Wildcats takımları yarı final eşleşmesinde, tur kazananları olarak finale yükselmeyi başardı. Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi‘nde hazırladıkları zemin ve aldıkları galibiyet sonucu final aşamasına geçmeye hak kazanandılar.

    Yarı final ilk eşleşmesinde kazanan takım 1907 Fenerbahçe Espor oldu. Yarı finalin ikinci eşleşmesinde ise kazanan fastPay Wildcats oldu. Böylece iki takım VFŞL Kış Mevsimi Final heyecanına katılmaya hak kazandı. Riot Games Espor Sahnesi‘nde seyirci olmamak şartı ile gerçekleşecek müsabakada iki takım birbiriyle karşılaşacak.

    League of Legends oyununda bu sezon final maçı fastPay Wildcats ile 1907 Fenerbahçe Espor arasında kıyasıya rekabetle olacaktır. 17 Nisan Cumartesi günü başlayacak karşılaşmayı canlı olarak Riot Games twitch kanalından ve lolesports.com üzerinden izleyebilirsiniz.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.