Kayıt Ol
section-icon

Forum

Oyuncuların yer aldığı forumumuzda sizleri görmek ne güzel! Hemen aklına takılan veya fikir almak istediğin konuları paylaşmaya başla.

Welcome To

s1mple Valorant Hesabının Banladığını Öğrendi!

Forumlar FPS Oyunları Valorant s1mple Valorant Hesabının Banladığını Öğrendi!

 • Bu konu boş.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • s1mple valorant hesabının banlandığını öğrendi. Counter Strike Global Offensive (CS:GO) rekabetçi oyununun tanınan ve awp vuruşları ile bilinen ismi profesyonel oyuncu banlandığını öğrendi. Valorant hesabı oluşturarak rekabetçi maçlara giren ve kısa süre içerisinde İmmortal rankına ulaşan oyuncu Riot Games Destek Ekibi tarafından banlandı.

   

  “İsmimi özellikle göstermiyorum, Immortal derecesine çıkmıştım. Sonra bir gün uyandım dereceli maçlara giremiyorum, banlanmışım. Haha.”

  Ban yediğini belirterek Valorant resmi hesabını etiketleyen profesyonel oyuncu, devam eden paylaşımlarında özellikle hile kullanmadığından bahsetti. Ardından destek ekibinin dikkatini çeken durum fark edilmesinin ardından oyuncu ile iletişime geçerek oyun içi bilgilerini istedi.

   

  Neden banlandığını bilmeyen ve şaşkın olan s1mple kısa süre içerisinde destek ekibinden aldığı cevap ile hesabının rekabetçi maçlarına tekrardan açıldığını öğrendi. İyi oynadığından ötürü çok fazla rapor yediği ve bundan ötürü önlem almak amacı ile bu işlemlerin uygulandığı belirtildi. s1mple ise rekabetçi maçlarına kaldığı yerden devam ediyor.

0

Görüntülenme

0

Cevaplar

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.