Kayıt Ol
section-icon

Forum

Oyuncuların yer aldığı forumumuzda sizleri görmek ne güzel! Hemen aklına takılan veya fikir almak istediğin konuları paylaşmaya başla.

Welcome To

GTA 5’in Yakın Zamanda PlayStation 5’e Geleceği Sızdırıldı

Forumlar RPG Oyunlar Grand Theft Auto V GTA 5’in Yakın Zamanda PlayStation 5’e Geleceği Sızdırıldı

  • Bu konu boş.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
  • Yazar
    Yazılar
  • GTA V, birçok oyun severin dikkatini çekeceği konu ile karşımıza çıktı. Bilgisayar ve eski sürüm diyebileceğimiz PlayStation serilerinde oynandığımız oyun artık yeni platformunda. PlayStation 5’in çıkması ile beraber birçok oyuncu gözlerini sevilen oyun GTA 5 üzerine getirmişti. Ancak Rockstar Games tarafından uyumluluk gerektiren çalışmaların gerçekleştirilmediği biliniyordu. Fakat şirketin yanlış mail gönderimi ve bunun sızdırılması ile beraber PlayStation 5 desteğinin yakın zamanda geleceği açıklandı.

    2021 Yılının ikinci yarısında GTA 5 artık PlayStation 5 üzerinden oynanabilecek!

    Rockstar Games’in gönderdiği mail içerisinde bulunan detaylara göre GTA 5, 2021 yılının ikinci yarısında PlayStation 5 uyumlu şekilde sürüm güncellemesi alacaktır. PlayStation Plus aboneleri, aylık 1 milyon dolar oyun parası ve ayrıcalık gösterilecek eşyalara sahip olacakları bildirildi. PlayStation 5 için güncellenecek sürümün gün ve ay olacak şekilde tam tarihi verilmedi. Ancak bu sürecin 3 ay üstünde olacağı tahmin edilmektedir.

0

Görüntülenme

0

Cevaplar

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.