Kayıt Ol
section-icon

Forum

Oyuncuların yer aldığı forumumuzda sizleri görmek ne güzel! Hemen aklına takılan veya fikir almak istediğin konuları paylaşmaya başla.

Welcome To

CS GO Haritaları Arasında En Çok Sevilenler

Forumlar FPS Oyunları Counter Strike GO CS GO Haritaları Arasında En Çok Sevilenler

 • Bu konu boş.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • CS GO haritaları arasında en çok sevilen ve tercih edilenleri listeledik. Rekabetçi maçlarda ve yoldaş maçlarınızda tercihlerinizi en çok seçilenlere göre yaparsanız maç bulma hızı da daha kısa sürelere düşecektir.

  1-DUST2
  Dust2 tüm oyun haritaların içerisinde en çok bilinen ve ilgi çeken haritasıdır. Oyuncuların sıkça oynadığı bu harita oldukça büyüktür ve bu haritada oyun kazanmak zorludur.
  Genellikle iyi oyuncuların tercih ettiği bu haritada yeni başladıysanız zorlanabilirsiniz.

  2-TRAIN
  Train haritasında bomba alanında her iki takımda koruma ataması için 3 ayrı çatısı bulunmaktadır ve bunu gibi birden fazla özelliği olmasının bu haritanın en dengeli ve mücadelelerin verildiği haritalarından birisidir.

  3-VERTiGO
  Vertigo haritasının oynanışı oldukça keyifli ve eğlenceli olmasının yanı sıra zorlu bir haritadır. Bir binanın tepesinde yer alan alması nedeniyle yol bulunmadığı için sürekli oyuncuların karşı kaşıya denk gelmesiyle çok çekişmeli bir karşılaşma olmuyor.

  4-NUKE
  Nuke haritasını oynanmasına karşın bu haritadan sevmeyen çok fazla oyuncu bulunmaktadır. Keskin nişancı silahların büyük bir önemi olması yanı sıra tüfekler’de etkisini göstermektedir. Haritada gezinirken bir anda vurulabilirsiniz eğer bu haritada oynamak isterseniz keskin nişancıda kendinizi geliştirebilirsiniz.

  5-OVERPASS
  Overpass  bir bomba imha haritasıdır. Bu haritayı özel yapan ise rekabetçi oyunlarda kullanılmak üzüre yapılmıştır. Yeni olan bu harita ilk bomba imha haritasıdır,haritanın yeni olmasıyla birlikte oyuncularının ilgi odağı olmuştur.

  6-INFERNO
  İnferno haritasında iki farklı bomba bölgesi bulunmaktadır, A veya B bölgesini seçmek oyundaki en büyük dengeyi yaratan seçimdir. Savunma oyuncuları zorlu gözükse’de çekişmeli karşılaşmalar dönmektedir.

  7-MIRAGE
  Mirage haritası öyle güzel tasarlanmış ki bu haritanın özelliklerinden gizli geçitleri ve saklanma yerleri fazla olması ve her şeyiyle planlı olmasını gösteren bir haritadır. Oyunda fazla oynan haritalarından birsidir.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.