Kayıt Ol
section-icon

Forum

Oyuncuların yer aldığı forumumuzda sizleri görmek ne güzel! Hemen aklına takılan veya fikir almak istediğin konuları paylaşmaya başla.

Welcome To

Call of Duty Warzone Banlanmaları 500bine Yaklaştı

Forumlar FPS Oyunları Call of Duty: Warzone Call of Duty Warzone Banlanmaları 500bine Yaklaştı

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • Warzone’a yedinci kez operasyon düzenlendi

  Call of Duty Warzone‘nin resmi hesabından paylaşılan bilgide 475binden fazla oyuncunun kalıcı olarak banlandığını duyurdu. Şubat ayında olan operasyonla birlikte oyunda büyük ölçekli yedi banlanma yapıldığını söyleyen Activision, güvenlik ve icra ekiplerinin her gün bireysel suç ve tekrar tekrar aynı suçları yapmaya devam eden oyunculara yasaklar koyduklarını belirttiler.

  call-of-duty-warzone-banlanmalari-500bine-yaklasti

  Hile satışı yapanların etkisiz haline getirildiği belirten firma, 45 bin dolandırıcının’da karaborsada hesapları olanların hesaplarını yasaklayarak başka hesaplardan giriş yapmayacaklarından emin olduklarını söylediler. Ek olarak’da bu kişilere donanım bantlarıda kullanıldığını ekledi.Firma bununla birlikte hilecilere karşı alınan önlemlerden’de bahsetti. Önlemler’de hile yapan hesapların erişimini zorlaştırmak için 2 faktörlü doğrulama sistemi olduğunu, güvenlik ve yaptırım ekiplerini geliştirmek için ek kaynakları geliştirme, tekrarlayan hesapları günlük olarak yasaklama ve bununla birlikte düzenli iletişimi güncelleme iyileştirme önceliklerine yer verdiklerini açıkladılar.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.