Kayıt Ol

Oyun Haberi - 02/05/2021

Apex Legends Mobile Beta Sürümü Yayınlandı! Ön Kayıt Yaptırarak Oynamaya Başlayabilirsiniz

Apex Legends Mobile beta sürümü geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Electronic Arts tarafından beta süreci başlatılan oyun, Google Play Store üzerinde yerini aldı. Dünya genelinde birçok oyuncunun beklediği ve sonunda başlatılan beta sürecinde maalesef herkes giriş yapamıyor. Öncelikle ön kayıt başvurusu yapmalı ve cihazınıza uyumluluk getirilmesi dahilinde indirerek oyuna başlamalısınız.

Aksi halde mağazada göreceğiniz tek şey oyunun bilgileri ve cihazınıza uyumlu olmamasıdır. Google üzerinden ön kayıt yaptırmak için hazırlanan ve öncelikli olarak Android cihazlara yönelik indirmeler mevcuttur. Sizde beta sürümüne giriş yapabilmek için veya oyunu indirmek için aşağıda bahsedeceğimiz adımları izleyebilirsiniz. Böylece rahatlıkla başvurunuzu oluşturabilir ve indirmek için hak kazanacaksınızdır.

Apex Legends Mobile Beta Sürümü Nasıl İndirilir?

apex-legends-mobile-beta-surumu-nasil-indirilir

Apex legends beta sürümü indir seçeneği maalesef herkese sunulmamaktadır. Oyunu indirebilmek için öncelikle şirket tarafından istenen bazı adımları tamamlamalı ve onay almalısınız. Böylece tarafınıza indirmek için ve oyun içerisine girmeniz için yeterli izinler sağlanacaktır. Aksi halde mağazaya girdiğinizde cihazınızla uyumlu değil hatasını alacaksınızdır.

Hindistan ve Filipinler sunucuları aktif edilen oyunda, girişler farklı ülkelerden yapılmaya müsait olacaktır. Tabi bu bölge sunucusundan kaynaklı gecikmelere ve oyun içi ping sorunlarına sebep olabilir. Dilerseniz ön kayıt yaptırmak için neler gerekli ve ardından oyunu nasıl indireceğinize dair bilgileri verelim.

Apex Legends Mobile Beta Sürümü Ön Kayıt Başvurusu Nasıl Yapılır?

apex-legends-mobile-beta-surumu-on-kayit-basvurusu-nasil-yapilir

Apex legends beta ön kayıt başvurusu oldukça kolay ve hızlı süreçleri tamamlayarak netleştirebilirsiniz. Şayet kayıt onayı ve indirme iznine sahip olabilmeniz için bu adımları tamamlamanız yeterli olacaktır. Ardından cihazınızın uyumluluk göstermesi ve sistem gereksinimlerinizin yeterli olması halinde giriş yapabileceksiniz.

  • Öncelikle yukarıda belirttiğimiz indirme linkine tıklayarak oyunun Google Play Store listesini açmalısınız.
  • Beta sürümü için kayıt oluşturmak istediğinizi belirterek istenen bilgileri iletebilir ve onay sürecini bekleyebilirsiniz.
  • Kabul edilmesi durumunda başvuruda verdiğini mail adresinize izin mesajı gelecektir. Böylece indirme işlemlerinizi tamamlayabilir ve giriş yapabilirsiniz.

Apex Legends Mobile Sistem Gereksinimleri

apex-legends-mobile-sistem-gereksinimleri

Apex Legends Mobile sistem gereksinimleri cihazınıza uygun olması halinde oyun içerisinde herhangi bir aksaklık yaşamayacaksınızdır. Ancak belirtilen minimum özelliklerin altında mobil cihaz ile giriş yapmaya çalışırsanız muhtemelen sorunlar yaşayacaksınızdır. Şayet oyun deneyimini tatmak ve özellikle cihazınıza zarar vermemek açısından önerileri göz önünde bulundurmalısınız.

İşlemci: Snapdragon 625 ve üzeri

Ram: 2 GB

Depolama: 1.5 GB

Android Sürümü: Android 6.0 ve üzeri

Apex legends mobile iPhone için ilerleyen süreçte beta sürümünü yayınlayacağını belirtmişti. Tabi iOS cihazları sistem gereksinimleri de bu noktada önem arz etmektedir. iPhone akıllı telefonlarda sorun yaşamamak için A11 Bionic ve üzeri sürümleri tercih etmeniz gerekecektir.

Apex Legends Mobile İçin Android Telefon Önerisi

apex-legends-mobile-icin-android-telefon-onerisi

Apex Legends Mobile için sistem gereksinimleri en uygun Android tabanlı mobil cihaz araştırmalarımızdan birkaçını derledik. Sizde özellikle oyun için cihaz alma düşüncesine girdiyseniz veya aralarında sahip olduğunuz varsa rahatlıkla performansınızı yüksek tutabileceksiniz.

Samsung Galaxy M51, Samsung Galaxy S21 Ultra, Oneplus 6, Xiaomi Redmi Note 10, Xiaomi M11, Vivo Y50, Samsung Galaxy S7 Edge, Xiaomi Redmi Note 9, Oneplus 8, Oneplus 8T, Oneplus 7, Oneplus 7T ve Samsung A70 gibi akıllı telefonları tercih edebilirsiniz.

Apex Legends Mobile APK İndir

apex-legends-mobile-apk-indir

Apex Legends Mobile APK indirme tercihinizde bulunmaktadır. Ancak burada ön kayıt yaptırmanız gerekecektir. Bundan ötürü yukarıda belirttiğimiz adımları uygulayarak hızlıca başvuru yapabilirsiniz. APK indirmek istediğinizde başvurunuzu daha kısa yoldan ulaştırmak ister ve yoğun sorulara bulaşmak istemiyorsanız bu tercihi de göz önünde bulundurabilirsiniz.

Google Play Store üzerinden ücretsiz indirebileceğiniz gibi buradan da aynı şekilde elde edebilirsiniz. Böylece belirlenen sunucularda şuan için sadece Android seçimiyle oyunu deneyimleme şansına ulaşabilirsiniz. Ayrıca belirtmemiz gerekir ki oyun içerisinde sizi Battle Royale modunun keyifli dakikaları bekliyor olacaktır. Beta sürümünde dahil oldukça eğlenceli süreçleri beraberinde getirecek oyunda sizde yerinizi alın.

Apex Legends PC, Xbox, PlayStation ve diğer platformlarda hala ücretsiz şekilde oynanacaktır. Ancak mobil versiyonu için bilgisayar ortamında oynamanız ilk süreçlerde maalesef mümkün değildir. İlerleyen süreçlerde emülatör seçeneğinin ekleneceği düşünülmektedir. Fakat geliştiricileri tarafından resmi açıklaması yapılmadı. Son olarak değineceğimiz konu ise alacağınız ön kayıt sayesinde arkadaşlarınıza referans olarak onları da davet edebileceğiniz düşüncesi maalesef yoktur.